BIBB1991/Realizacje

Realizacje

Obiekty budowlane

Projektowanie i nadzór nad realizacją budynków gospodarczych i garażowych, jednorodzinnych budynków mieszkalnych, wielorodzinnych budynków mieszkalnych oraz budynków użyteczności publicznej.


Konstrukcje żelbetowe

Projektowanie i nadzór nad realizacją ław i płyt fundamentowych, ścian piwnicznych i fundamentowych, schodów, stropów płytowych i gęstożebrowych.


Konstrukcje drewniane

Projektowanie i nadzór nad realizacją ścian o konstrukcji szkieletowej, schodów, stropów belkowych, więźb dachowych krokwiowych, krokwiowo-jętkowych, płatwiowo-kleszczowych, wieszarowych i kratownicowych.


Konstrukcje stalowe

Projektowanie i nadzór nad realizacją stropów belkowych.


Konstrukcje murowe

Projektowanie i nadzór nad realizacją ścian z bloczków betonu zwykłego, betonu komórkowego, keramzytobetonowych i silikatowych oraz pustaków ceramiki poryzowanej.


Termomodernizacje
 
Projektowanie i nadzór nad realizacją dociepleń podłóg na gruncie, ścian, stropów i stropodachów w systemach opartych o styropian, wełnę mineralną, włókno celulozowe oraz tynki ciepłochronne.

Hydroizolacje
 
Projektowanie i nadzór nad realizacją hydroizolacji z zapraw polimerowo-cementowych, grubowarstwowych mas polimerowo-bitumicznych, pap termozgrzewalnych, mikroemulsji silikonowych.

Pokrycia dachowe
 
Projektowanie i nadzór nad realizacją pokryć dachowych z dachówek ceramicznych i cementowych, blachodachówek i blach trapezowych oraz pap termozgrzewalnych.

Renowacje
 
Projektowanie i nadzór nad realizacją okładzin tynkarskich w systemie tynków renowacyjnych i ciepłochronnych przy obiektach zabytkowych.