Tego jeszcze nie było w Powiecie Lwóweckim.

2 listopada 2014
Tomasz Turkoniak

Jeżeli jesteś mieszkańcem Powiatu Lwóweckiego i chciałbyś przyczynić się do poprawy sektora budowlanego w swojej okolicy, to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość.
Postanowiliśmy bezpłatnie udzielać porad i koordynować działania mające na celu zdobycie funduszy na realizację zainicjowanych przez Ciebie zadań.
Jeżeli chciałbyś np. przyczynić się do ochrony obiektów zabytkowych poprzez ich rewitalizację czy do poprawy jakości środowiska poprzez obniżenie zużycia ciepła i rachunków za ogrzewanie w budownictwie mieszkaniowym, to zadzwoń lub napisz i umów się z nami na spotkanie. Wtedy podzielisz się z nami Swoim pomysłem, a my ustalimy dalszy tok postępowania.
Nie bądź obojętny. Śpiesz się, bo zgłoszenia będą przyjmowane przez nas tylko do 12 listopada 2014 roku. Czasu jest niewiele.

Tomasz Turkoniak
Inżynier budowlany, współwłaściciel biura projektowego, pasjonat nowoczesnych rozwiązań materiałowych, zwolennik budownictwa energooszczędnego i ekologicznego, bloger, aktywny użytkownik for budowlanych, jego motto w życiu zawodowym to "im więcej wydajesz tym więcej oszczędzasz".

2 komentarze

Dodaj komentarz