Ruszyła akcja ZATRZYMAJ CIEPŁO.

14 grudnia 2013
Tomasz Turkoniak

W dniu 29 listopada 2013 roku zakończyło się przyjmowanie zgłoszeń do udziału w akcji ZATRZYMAJ CIEPŁO.
Ogłoszenie akcji ZATRZYMAJ CIEPŁO w największym stopniu skupiło uwagę właścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych oraz zarządców obiektów budowlanych.
Głównym powodem zgłoszenia chęci udziału przez każdą z grup osób było sprawdzenie firm budowlanych i ich jakości robót budowlanych w przypadku budynków nowowybudowanych jaki i budynków po przeprowadzonej termomodernizacji oraz sprawdzenie obecnej termoizolacyjności przegród budowlanych w przypadku budynków przed oczekiwaną termomodernizacją.
Akcja ZATRZYMAJ CIEPŁO będzie prowadzona sukcesywnie do marca 2014 roku. Wyniki i najciekawsze zdjęcia z badań termowizyjnych będą publikowane na łamach naszej strony internetowej.
Wraz z rozpoczęciem akcji ZATRZYMAJ CIEPŁO zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w nowym konkursie organizowanym przez nasz biuro projektowe, w którym główną nagrodą jest przeprowadzenie szczegółowej analizy energetycznej budynku mającej na celu obniżenie zużycia ciepła (opału) przez budynek. Zasady konkursu są bardzo proste. Wygrywa osoba, która polubi nasz funpage na Facebook’u i zaprosi do jego polubienia jak największą liczbę znajomych. Alternatywną drogą do wygrania nagrody jest również zapisanie się do naszego newslettera. Wartość nagrody wynosi 1500 PLN. Zapraszamy!!

Tomasz Turkoniak
Inżynier budowlany, współwłaściciel biura projektowego, pasjonat nowoczesnych rozwiązań materiałowych, zwolennik budownictwa energooszczędnego i ekologicznego, bloger, aktywny użytkownik for budowlanych, jego motto w życiu zawodowym to "im więcej wydajesz tym więcej oszczędzasz".

Dodaj komentarz